CS15186-12M
DigiKey raktári szám
644-CS15186-12MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-CS15186-12MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-CS15186-12MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS15186-12M
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±15ppm kristály 8pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 75°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)