CS13836-40M
DigiKey raktári szám
644-CS13836-40MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-CS13836-40MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-CS13836-40MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS13836-40M
Leírás
CRYSTAL 40.0000MHZ 6PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 MHz ±15ppm kristály 6pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
6pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
40 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)