OKL2-T/20-W12N2-C
DigiKey raktári szám
811-2961-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
811-2961-1-ND - Vágott szalag (CT)
811-2961-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
OKL2-T/20-W12N2-C
Leírás
DC DC CONVERTER 0.69-5.5V 110W
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 0,69 ~ 5,5V 20A 4,5V - 14V Bemenet
EDA / CAD modellek
OKL2-T/20-W12N2-C modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
110 W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Hatásfok
94%
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Méretek
1,30" H. x 0,53" Sz. x 0,34" M. (33,0mm x 13,5mm x 8,6mm)
Bemeneti feszültség (max.)
14V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Max. kimeneti áram
20A