OKL2-T/12-W12N2-C
DigiKey raktári szám
811-2959-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
811-2959-1-ND - Vágott szalag (CT)
811-2959-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
OKL2-T/12-W12N2-C
Leírás
DC DC CONVERTER 0.69-5.5V 66W
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 0,69 ~ 5,5V 12A 4,5V - 14V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OKL2-T/12-W12N2-C modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
66 W
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, SCP, UVLO
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
95%
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
10-SMD modul
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Méretek
0,80" H. x 0,45" Sz. x 0,34" M. (20,3mm x 11,4mm x 8,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
14V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
12A