NXE1S0303MC-R13
DigiKey raktári szám
811-3902-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
811-3902-1-ND - Vágott szalag (CT)
811-3902-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NXE1S0303MC-R13
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 303mA 2,97V - 3,63V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NXE1S0303MC-R13 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
1 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
66%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
2,97V
Tokozás
14-SMD modul, 5 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
3,63V
Méretek
0,50" H. x 0,41" Sz. x 0,18" M. (12,7mm x 10,4mm x 4,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
cURus
Max. kimeneti áram
303mA