R05C1TF05S-R
DigiKey raktári szám
945-R05C1TF05S-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
945-R05C1TF05S-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
945-R05C1TF05S-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
R05C1TF05S-R
Leírás
1W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE' S
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 200mA 3V - 5,5V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R05C1TF05S-R modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
1 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
állítható kimenet
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
50,5%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt, hornyolt élű
Bemeneti feszültség (min.)
3V
Tokozás
12-PowerTFLGA modul
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Méretek
0,20" H. x 0,16" Sz. x 0,05" M. (5,0mm x 4,0mm x 1,3mm)
Feszültség - 1. kimenet
Gyártói tokozás
12-LGA (5x4)
Max. kimeneti áram
200mA