XRCGB32M000F1SBAR0
DigiKey raktári szám
490-XRCGB32M000F1SBAR0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-XRCGB32M000F1SBAR0CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-XRCGB32M000F1SBAR0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB32M000F1SBAR0
Leírás
2.0X1.6MM 32.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Részletes leírás
32 MHz ±10ppm kristály 6pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
XRCGB32M000F1SBAR0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Frekvencia
32 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
6pF