TPS74501PDRVR
DigiKey raktári szám
296-TPS74501PDRVRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TPS74501PDRVRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TPS74501PDRVRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS74501PDRVR
Leírás
IC REG LIN POS ADJ 500MA 6-WSON
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív állítható 1 Kimenet 500mA 6-WSON (2x2)
EDA / CAD modellek
TPS74501PDRVR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
35 µA
Digi-Reel®
PSRR
50dB ~ 30dB (1kHz ~ 1MHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
6-WDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
0,55V
Gyártói tokozás
6-WSON (2x2)
Kimeneti feszültség (max.)
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,88V / 500mA