XRCGB32M000F1H83R0 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | XRCGB32M000F1H83R0 |
Leírás | CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 32 MHz ±10ppm kristály 9pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | XRCGB32M000F1H83R0 modellek |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 60 Ohms |
Gyrt. | Működés Alap |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Elavult | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus MHz kristály | Tokozás |
Frekvencia 32 MHz | Gyártói tokozás 4-SMD (2x1,6) |
Frekvenciastabilitás ±15ppm | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Frekvenciatűrés ±10ppm | Max. magasság (beültetve) 0,028" (0,70mm) |
Terhelő kapacitás 9pF | Alap típusszám |