XRCGB27M000F3A00R0
DigiKey raktári szám
490-12147-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-12147-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-12147-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB27M000F3A00R0
Leírás
CRYSTAL 27.0000MHZ 6PF SMD
Részletes leírás
27 MHz ±30ppm kristály 6pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XRCGB27M000F3A00R0 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
27 MHz
Frekvenciastabilitás
±35ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Terhelő kapacitás
6pF