XRCGE27M000FBA1AR0
DigiKey raktári szám
490-XRCGE27M000FBA1AR0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-XRCGE27M000FBA1AR0CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-XRCGE27M000FBA1AR0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGE27M000FBA1AR0
Leírás
CRYSTAL 27.0000MHZ 6PF SMD
Részletes leírás
27 MHz ±15ppm kristály 6pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
XRCGE27M000FBA1AR0 modellek
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Frekvencia
27 MHz
Frekvenciastabilitás
±35ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Terhelő kapacitás
6pF