XRCGB26M000F1H00R0 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
Murata Electronics
Raktáron: 1 112
Adatlap
Similar
ECS Inc.
Similar
ECS Inc.
26 MHz ±10ppm kristály 6pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XRCGB Series
Murata XRCGB-F-H Series | Digi-Key Daily
XRCGB26M000F1H00R0
DigiKey raktári szám
490-17327-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-17327-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB26M000F1H00R0
Leírás
CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
XRCGB26M000F1H00R0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Elavult
Frekvencia
26 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
6pF