XRCGB26M000F1S1AR0 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 1 112
Adatlap
26 MHz ±10ppm kristály 6pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XRCGB Series
XRCGB26M000F1S1AR0
DigiKey raktári szám
490-XRCGB26M000F1S1AR0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB26M000F1S1AR0
Leírás
2.0X1.6MM 26.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
XRCGB26M000F1S1AR0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Frekvencia
26 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
6pF