NXFT15XV103FEAB045
DigiKey raktári szám
490-NXFT15XV103FEAB045-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NXFT15XV103FEAB045
Leírás
FD
Vevői azonosító
Részletes leírás
NTC termisztor 10k Gyöngy
EDA / CAD modellek
NXFT15XV103FEAB045 modellek
Kategória
B25/50
3936K
B25/85
3977K
Sorozat
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. teljesítmény
3 mW
Ellenállás 25°C-on (Ohm)
10k
Vezeték hossza
1,77" (45,00mm)
Ellenállás tolerancia
±1%
Anyagállandó (B) tolerancia
±1%