ZXMP6A18DN8TA
DigiKey raktári szám
ZXMP6A18DN8TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ZXMP6A18DN8CT-ND - Vágott szalag (CT)
ZXMP6A18DN8DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZXMP6A18DN8TA
Leírás
MOSFET 2P-CH 60V 3.7A 8SO
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 60V 3,7A 1,8W Felületszerelt 8-SO
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1V / 250µA (min,)
Gyártó
Diodes Incorporated
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
44nC / 10V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1580pF / 30V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
1,8W
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Konfiguráció
2 P csatornás (dupla)
Rögzítés módja
Felületszerelt
FET jellegzetessége
logikai FET
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Drain-source feszültség (Udss)
60V
Gyártói tokozás
8-SO
Drain áram (Id) 25°C-on
3,7A
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
55mohm / 3,5A, 10V