NFZ2MSD301SZ10L
DigiKey raktári szám
490-NFZ2MSD301SZ10LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-NFZ2MSD301SZ10LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-NFZ2MSD301SZ10LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFZ2MSD301SZ10L
Leírás
FERRITE BEAD 300 OHM 0806 1LN
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
300 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0806 (2016 metrikus) 3,8A 26mohm
EDA / CAD modellek
NFZ2MSD301SZ10L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
26mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. magasság
0,047" (1,20mm)
Impedancia / frekvencia
300 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Névleges áram (max.)
3,8A