NFM3DPC223R1H3L
DigiKey raktári szám
490-6985-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-6985-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-6985-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM3DPC223R1H3L
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1205
Részletes leírás
0.022 µF Átvezető kondenzátor 50V 2 A 50mohm 1205 (3212 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
NFM3DPC223R1H3L modellek
Kategória
Áram
2 A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
50mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
1205 (3212 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Méretek
0,126" H. x 0,049" Sz. (3,20mm x 1,25mm)
Kapacitás
0.022 µF
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Tűrés
-20%, +50%
Alap típusszám
Névleges feszültség
50V