NFM15PC146R0G3D
DigiKey raktári szám
490-18095-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18095-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18095-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM15PC146R0G3D
Leírás
CAP FEEDTHRU 14UF 20% 4V 0402
Részletes leírás
14 µF Átvezető kondenzátor 4V 2 A 30mohm 0402 (1005 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
NFM15PC146R0G3D modellek
Kategória
Névleges feszültség
4V
Áram
2 A
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
30mohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Kapacitás
14 µF
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±20%