MIC5239-3.3YMM-TR
DigiKey raktári szám
150-MIC5239-3.3YMM-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-MIC5239-3.3YMM-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-MIC5239-3.3YMM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5239-3.3YMM-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-MSOP
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 8-MSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MIC5239-3.3YMM-TR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
45 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
15 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, túlfeszültség, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
30V
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
8-MSOP
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 500mA (tipikus)