NFE61HT332Z2A9L
DigiKey raktári szám
490-6951-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-6951-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-6951-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFE61HT332Z2A9L
Leírás
FILTER LC(T) 3300PF SMD
Részletes leírás
LC (T típus) EMI szűrő 3rd Rendelés Aluláteresztő 1 Csatorna C = 3300pF 2 A 2706 (6816 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
NFE61HT332Z2A9L modellek
Kategória
Értékek
C = 3300pF
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges feszültség
100V
Méretek
0,268" H. x 0,063" Sz. (6,80mm x 1,60mm)
Magasság
0,075" (1,90mm)
Csatornák száma
1
Alap típusszám
Áram
2 A