NFE61HT101Z2A9L
DigiKey raktári szám
490-6948-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-6948-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-6948-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFE61HT101Z2A9L
Leírás
FILTER LC(T) 100PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LC (T típus) EMI szűrő 3rd Rendelés Aluláteresztő 1 Csatorna C = 100pF 2 A 2706 (6816 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NFE61HT101Z2A9L modellek
Kategória
Értékek
C = 100pF
Gyártó
Murata Electronics
ESD védelem
No
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Névleges feszültség
100V
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Aluláteresztő
Tokozás
2706 (6816 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Szűrési fokszám
3rd
Méretek
0,268" H. x 0,063" Sz. (6,80mm x 1,60mm)
Technológia
LC (T típus)
Magasság
0,075" (1,90mm)
Csatornák száma
1
Alap típusszám
Áram
2 A