LQM21PZ2R2MC0D
DigiKey raktári szám
490-LQM21PZ2R2MC0DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQM21PZ2R2MC0DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQM21PZ2R2MC0DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQM21PZ2R2MC0D
Leírás
FIXED IND 2.2UH 600MA 425 MOHM
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt többrétegű Induktor 600 mA 425mohm max. 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQM21PZ2R2MC0D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
425mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
50MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)