LQM18PN2R2MGHD
DigiKey raktári szám
490-14478-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-14478-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-14478-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQM18PN2R2MGHD
Leírás
FIXED IND 2.2UH 1.05A 250 MOHM
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt többrétegű Induktor 1.05 A 250mohm max. 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQM18PN2R2MGHD modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
250mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
70MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)
Telítési áram
250mA