LLL185R71H222MA01L elavult és már nem gyártják.
Adatlap
2200 pF ±20% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0306 (0816 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LLL185R71H222MA01L
DigiKey raktári szám
490-4311-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-4311-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LLL185R71H222MA01L
Leírás
CAP CER 2200PF 50V X7R 0306
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
LLL185R71H222MA01L modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,031" H. x 0,063" Sz. (0,80mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)