LLL185R71A104MA01L elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Murata Electronics
Raktáron: 10 000
Adatlap
Direct
KYOCERA AVX
Raktáron: 3 566
Adatlap
Upgrade
KYOCERA AVX
0.1 µF ±20% 10V Kerámia kondenzátor X7R 0306 (0816 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LLL185R71A104MA01L
DigiKey raktári szám
490-4321-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-4321-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LLL185R71A104MA01L
Leírás
CAP CER 0.1UF 10V X7R 0306
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
LLL185R71A104MA01L modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,031" H. x 0,063" Sz. (0,80mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)