GRM1885C2A330GA01D megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
Murata Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
KYOCERA AVX
Upgrade
YAGEO
Upgrade
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
33 pF ±2% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)