GCJ188R71H224KA01J
DigiKey raktári szám
490-GCJ188R71H224KA01JTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-GCJ188R71H224KA01JCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-GCJ188R71H224KA01JDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCJ188R71H224KA01J
Leírás
CAP CER
Részletes leírás
0.22 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
GCJ188R71H224KA01J modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)