GCJ188R71H224KA01D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | GCJ188R71H224KA01D |
Leírás | CAP CER 0.22UF 50V X7R 0603 |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 0.22 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | GCJ188R71H224KA01D modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Gyrt. | Tulajdonságok Soft Termination |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Kapacitás | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Tűrés ±10% | Méretek 0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm) |
Névleges feszültség | Vastagság (max.) 0,035" (0,90mm) |