DLW5BTM251SQ2L
DigiKey raktári szám
490-DLW5BTM251SQ2LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLW5BTM251SQ2LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLW5BTM251SQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW5BTM251SQ2L
Leírás
CMC 5A 2LN 250 OHM SMD
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 250 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 20mohm
EDA / CAD modellek
DLW5BTM251SQ2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
20mohm
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
0,197" H. x 0,197" Sz. (5,00mm x 5,00mm)
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Impedancia / frekvencia
250 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
5A