SRF0504-191Y
DigiKey raktári szám
SRF0504-191YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRF0504-191YCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRF0504-191YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF0504-191Y
Leírás
CMC 600PH 5A 2LN 190 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 nH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 190 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 20mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRF0504-191Y modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
5A
Gyártó
Bourns Inc.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
20mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,205" H. x 0,197" Sz. (5,20mm x 5,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,189" (4,80mm)
Impedancia / frekvencia
190 Ohms @ 100 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Induktivitás / frekvencia
600 nH @ 100 kHz