DLW5BTM142TQ2L
DigiKey raktári szám
490-DLW5BTM142TQ2LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLW5BTM142TQ2LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLW5BTM142TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW5BTM142TQ2L
Leírás
CMC 2A 2LN 1.4 KOHM SMD
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1.4 kOhms @ 100 MHz 2A DCR 56mohm
EDA / CAD modellek
DLW5BTM142TQ2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
56mohm
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Méretek
0,197" H. x 0,197" Sz. (5,00mm x 5,00mm)
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Impedancia / frekvencia
1.4 kOhms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
2A