DLW32SH510XF2L
DigiKey raktári szám
490-DLW32SH510XF2LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLW32SH510XF2LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLW32SH510XF2LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW32SH510XF2L
Leírás
CMC 51UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
51 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 200mA DCR 700mohm
EDA / CAD modellek
DLW32SH510XF2L modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
700mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Induktivitás / frekvencia
51 µH @ 100 kHz