DLW32PH122XK2L
DigiKey raktári szám
490-DLW32PH122XK2LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLW32PH122XK2LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLW32PH122XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW32PH122XK2L
Leírás
CMC 1.2A 2LN 1.2KOHM SMD AECQ200
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1.2 kOhms @ 100 MHz 1,2A DCR 60mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DLW32PH122XK2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
60mohm
Gyártó
Murata Electronics
Névleges DC feszültség
60V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Impedancia / frekvencia
1.2 kOhms @ 100 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
1,2A