BWCU00201212900Y03
DigiKey raktári szám
553-BWCU00201212900Y03TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-BWCU00201212900Y03CT-ND - Vágott szalag (CT)
553-BWCU00201212900Y03DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BWCU00201212900Y03
Leírás
CMC 500MA 2LN 90 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 90 Ohms @ 100 MHz 500mA DCR 300mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
300mohm
Gyártó
Pulse Electronics
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,081" H. x 0,049" Sz. (2,05mm x 1,25mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,055" (1,40mm)
Impedancia / frekvencia
90 Ohms @ 100 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
500mA