DLW21SN371SQ2L
DigiKey raktári szám
490-5141-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5141-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5141-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW21SN371SQ2L
Leírás
CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 370 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 450mohm
EDA / CAD modellek
DLW21SN371SQ2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
450mohm
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Max. magasság
0,055" (1,40mm)
Impedancia / frekvencia
370 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
280mA