DLW21SN261SQ2L
DigiKey raktári szám
490-5140-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5140-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5140-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW21SN261SQ2L
Leírás
CMC 300MA 2LN 260 OHM SMD
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 260 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 400mohm
EDA / CAD modellek
DLW21SN261SQ2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Max. magasság
0,055" (1,40mm)
Impedancia / frekvencia
260 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
300mA