DLP2ADN201HL4L elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 4 009
Adatlap
4 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 200 Ohms @ 100 MHz 90mA DCR 4ohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DLP2ADN201HL4L
DigiKey raktári szám
490-5157-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5157-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLP2ADN201HL4L
Leírás
CMC 90MA 4LN 200 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
DLP2ADN201HL4L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
4ohm
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Méretek
0,079" H. x 0,039" Sz. (2,00mm x 1,00mm)
Max. magasság
0,036" (0,92mm)
Impedancia / frekvencia
200 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
90mA