DLP11SN121SL2L elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Murata Electronics
Raktáron: 151 685
Adatlap
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 8 719
Adatlap
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 120 Ohms @ 100 MHz 140mA DCR 2,5ohm