DLP11SA900HL2L elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Murata Electronics
Raktáron: 151 685
Adatlap
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 90 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 1,75ohm