DFE2MCAH2R2MJ0L
DigiKey raktári szám
490-18397-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18397-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18397-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFE2MCAH2R2MJ0L
Leírás
FIXED IND 2.2UH 1.4A 169 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.4 A 169mohm max. 0806 (2016 metrikus)
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
169mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0806 (2016 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
806
Tűrés
±20%
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
1,7A