BNX005-11
DigiKey raktári szám
490-18608-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BNX005-11
Leírás
FILTER EMI SUPPRESSION BLOCK
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LC EMI szűrő 5th Rendelés Aluláteresztő 2 Csatorna 15 A Blokk, 4 kivezetéses
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BNX005-11 modellek
Kategória
Áram
15 A
Gyártó
Murata Electronics
ESD védelem
No
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
Adatvezetékek mobil eszközökhöz
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges feszültség
50V
Típus
Aluláteresztő
Rögzítés módja
Furatszerelt
Szűrési fokszám
5th
Tokozás
Blokk, 4 kivezetéses
Technológia
LC
Méretek
0,472" H. x 0,433" Sz. (12,00mm x 11,00mm)
Csatornák száma
2
Magasság
0,512" (13,00mm)
Csillapítás
40dB / 1MHz ~ 1GHz