HIF3FC-10PA-2.54DSA(75)
DigiKey raktári szám
H126228-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HIF3FC-10PA-2.54DSA(75)
Leírás
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 10 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,236" (6,00mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,110" (2,79mm)
Szigetelés magassága
0,350" (8,89mm)
30,0µin (0,76µm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
1A
Névleges feszültség
200V