BLM41PG600SN1L
DigiKey raktári szám
490-1058-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-1058-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-1058-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM41PG600SN1L
Leírás
FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
60 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1806 (4516 metrikus) 6A 9mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLM41PG600SN1L modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
6A
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
9mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1806 (4516 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,071" (1,80mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,177" H. x 0,063" Sz. (4,50mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
60 Ohms @ 100 MHz