BLM31SN500SH1L
DigiKey raktári szám
490-13268-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-13268-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-13268-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM31SN500SH1L
Leírás
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
Részletes leírás
50 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 12A 1,6mohm
EDA / CAD modellek
BLM31SN500SH1L modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,6mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
50 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
12A