BLM18SN220TH1D
DigiKey raktári szám
490-13959-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-13959-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-13959-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18SN220TH1D
Leírás
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
22 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 8A 4mohm
EDA / CAD modellek
BLM18SN220TH1D modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
4mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,030" (0,75mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
22 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
8A