BLM15PX330SZ1D
DigiKey raktári szám
490-16585-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-16585-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-16585-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM15PX330SZ1D
Leírás
FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
33 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 3A 22mohm
EDA / CAD modellek
BLM15PX330SZ1D modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
22mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm)
Impedancia / frekvencia
33 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
3A