BLM18DN381SN1D
DigiKey raktári szám
490-18570-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18570-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18570-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18DN381SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 380 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
380 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 850mA
EDA / CAD modellek
BLM18DN381SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
850mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
380 Ohms @ 100 MHz