BLM15KD300SN1D
DigiKey raktári szám
490-15017-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-15017-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-15017-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM15KD300SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 3,1A 17mohm
EDA / CAD modellek
BLM15KD300SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
3,1A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
17mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm)
Impedancia / frekvencia
30 Ohms @ 100 MHz