MH1005-300Y
DigiKey raktári szám
118-MH1005-300YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MH1005-300YCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MH1005-300YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MH1005-300Y
Leírás
FERRITE BEAD 30 OHM 1LN
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Ohms @ 100 MHz Ferritgyöngy 3A 22mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Gyártó
Bourns Inc.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
22mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság
0,020" (0,50mm)
Impedancia / frekvencia
30 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)