BLM15AG102SH1D
DigiKey raktári szám
490-7804-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-7804-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-7804-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM15AG102SH1D
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 200mA 1ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLM15AG102SH1D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1ohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz
Méretek
0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm)
Névleges áram (max.)
200mA